Skip to main content

Yeşilova Holding’de çalışanların ihtiyaç ve beklentilerini odağa koyan programlardan biri olarak hayata geçirilen Yetenek Yönetimi projesinde, ilk Gelişim Takip Sistemi uygulamasının sunumları paylaşıldı.

 

Yeşilova Grubu bünyesinde çalışanlara kendilerini geliştirme imkanı veren, sürekli gelişimi, performansı ve çeşitliliği destekleyen Yetenek Yönetimi projesinde faaliyetler devam ediyor. Hayata geçirilen uygulamalar ile stratejik kazanımlar sağlanırken, esnek ve uyarlanabilir çözümler de geliştiriliyor. Yetenek Yönetimi projesi kapsamında gerçekleştirilen çalışmalara dahil olan Holding ve Grup şirketlerinin farklı departmanlarından çalışanların katılımıyla, ilk GETİS (Gelişim Takip Sistemi) uygulamasının sunumları, düzenlenen toplantıda paylaşıldı.

İLK PERFORMANSLAR SERGİLENDİ

Program içerisinde yer alan GETİS uygulamasında, çalışanların gelişimleri için belirledikleri yetkinlikler ile ilgili makale, kitap, video, film gibi ödevlerini tamamlayarak hazırladıkları ilk performanslar, İzgören Akademi danışmanları Atınç Büyükduykular, Aslıhan Ünlü ve diğer katılımcılar eşliğinde paylaşıldı.

Danışmanlar ve katılımcılardan geri bildirim alan çalışanlar, bu süreçte farkındalıklarının arttığını, keyifli bir gelişim ortamı oluştuğunu, değerli bilgiler aldıklarını ve programın farklı etkinliklerini de heyecanla beklediklerini ifade ettiler.

18 AYLIK SÜREÇ DEVAM EDİYOR

Yeşilova Holding İnsan Kaynakları departmanı tarafından devreye alınan Yetenek Yönetimi projesine dahil olan çalışanlar için 18 aylık gelişim takip programı, geçtiğimiz yıl başladı. Çalışanların gelişim alanlarına yönelik teknik, kişisel gelişim ve yetkinlik eğitimleri dahil birçok uygulama, proje kapsamında hayata geçirilecek.

Leave a Reply