Skip to main content

Yeşilova Holding, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla “Yeşilova’nın Güçlü Kadınları” başlıklı bir etkinlik gerçekleştirdi. Grubun farklı şirketlerinden kadınların bir araya geldiği söyleşide, hikayeler ve tecrübeler paylaşıldı.

Yeşilova Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında çok özel bir etkinlik gerçekleştirdi. “Yeşilova’nın Güçlü Kadınları” temasıyla gerçekleşen etkinlikte, Grubun farklı şirketlerinde görev alan başarılı kadınlar; çalışma hayatlarına ilişkin hikayelerini, tecrübe ve deneyimlerini anlattı. Toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadınların güçlenmesinin daha aydınlık ve güzel bir geleceğin inşasının temel unsuru olduğunun da vurgulandığı söyleşide, ilham verici, keyif dolu anlar yaşandı.

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yeşilova’nın moderatörlüğünü yürüttüğü söyleşide; Canel Otomotiv Hasanağa Üretim Planlama ve Lojistik Müdürü Ceyda Tekin, Canray Ulaşım Proje ve Kalite Müdürü Bahar Güler Erdem, Cansan Alüminyum Proje ve Kalite Müdürü Özlem Aktaş ile Can Metal Sürekli İyileştirme Sorumlusu Müge Ergün konuşmacı olarak yer aldı. Konuşmacılar; çalışmalarını, kariyer yolculuklarını, iş-sosyal hayat dengesi için yaptıklarıyla hayatlarından önemli kesitleri katılımcılarla paylaştı.

KADINLAR HAYATIN HER ALANINI ŞEKİLLENDİRİYOR

Yasemin Yeşilova, söyleşideki konuşmasında şunları söyledi:

“Bugünkü etkinliğimizin başlığını Yeşilova’nın Güçlü Kadınları olarak belirledik. Hayatın her alanını şekillendiren kadınlarımızın, içimizdeki başarılı kadınların hikayelerini bizimle paylaşmalarını istedik. Yeşilova’da kadının güçlendirilmesi, mutluluk ve refahının artırılması ve toplumsal cinsiyet eşitliği önceliğiyle hayata geçirilen tüm çalışmalarımızı, İş’te Denge projesi çatısı altında uyguluyoruz. Eşitliğin sağlanmasının sadece Topluluğumuz için değil tüm toplum ve ortak geleceğimiz için çok kritik olduğunu unutmamalıyız. Kadınların güçlenmesine, toplumsal cinsiyet eşitliğine ve mutluluğa adanmış bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz.”

Leave a Reply