Skip to main content

Yeşilova çalışanları, basketboldan takıya, doğadan, fotoğraf ve tenise kadar farklı alanlarda kurulan hobi kulüplerinde buluşuyor, iş dışı zamanlarını dolu dolu geçiriyor. 

 

Yeşilova Holding’in çalışanları için hayata geçirdiği sosyal yatırımlarından biri olan hobi kulüplerinde faaliyetler başladı. Çalışanlara, yoğun iş hayatı içerisinde ufak molalar sunan kulüplere katılanlar hem eğleniyor hem de sportmence mücadeleler veriyor.  

 

İş hayatının yorucu ve stresli temposundan sıyırılarak tutkularına sarılmak isteyen Yeşilova’lılar, Yeşilova SOKAK’ta buluştu. Yeşilova çalışanlarının gönül verdiği Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Kulüpleri’nde (Yeşilova SOKAK) neler yok ki: Basketbol Kulübü, Doğa Kulübü, Fotoğraf Kulübü, Takı Kulübü ve Tenis Kulübü. 

 

STRESİ VE YORGUNLUĞU KULÜP AKTİVİTELERİNDE ATIYORLAR 

Kulüp faaliyetleri çerçevesinde haftada 2 gün bir araya gelen Yeşilova’lılar, mesai sonrasında sorumluluk bölgelerindeki iş temposunun stresi ve yorgunluğunu, kulüp aktivitelerinde atıyor. İş dışı zamanlarını dolu dolu geçiriyor, motive oluyor.  

 

Tenis Kulübüne aynı departmandaki arkadaşlarıyla birlikte katıldığını söyleyen Kurumsal İletişim Yöneticisi Görkem Topal, “Arkadaşlarımın da yönlendirmesiyle tenise başladım. Sonrasında ise benim için yoğun iş temposundan uzaklaşarak spor yaptığım, keyifli vakit geçirdiğim, huzur bulduğum bir durak haline geldi. Tenise ayırdığım zamanlarda kendimi özgür hissediyorum, aynı zamanda büyük keyif aldığım bu zaman diliminde arkadaşlarımla olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sporda aşama aşama ilerlemek, inceliklerini öğrenmek artık daha da ilgimi çekiyor. İyi ki bu kulübe katıldım ve tenise başladım” dedi. 

Leave a Reply