Skip to main content

Yeşilova Holding’in 2016 yılında başlattığı ve bugüne kadar 2000 yakın çocuğun yeni yıl öncesi yüzünü gülümseten “Lösev Dilek Ağacı” kampanyasında, bu yıl da Lösev’li çocuklar hediyelerine kavuştu.

Tam 49 yıldır sürdürülebilir kalkınma hedefiyle ekonomik, sosyal ve çevresel faydalar sağlayarak çalışmalarına devam eden Yeşilova Holding, pek çok toplumsal projeye de imza atmaya devam ediyor. Grubun, Lösev’li çocukları yeni yıla girerken mutlu etmek amacıyla her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Dilek Ağacı kampanyasında, Lösemili çocuklar bu sene de hediyelerine kavuştu.

HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile özelikle çocuklar ve gençlere ulaşmayı önceleyen Yeşilova Holding’in, 2016 yılında başlattığı proje ile bugüne kadar 2000’den fazla çocuğa ulaşıldı. Kampanya kapsamında çocuklarından gelen dilekleri, Holding ve grup şirketlerindeki dilek ağaçlarına asan Yeşilova’lılar, çocukların hayallerini birlikte gerçeğe dönüştürdü. Yeşilova Grubu’nun farklı noktalarındaki şirketlerinde toplanan hediyeler ardından LÖSEV Bursa Şubesi yetkililerine teslim edildi.

Kampanya ile ilgili Yeşilova’dan yapılan açıklamada, “Bu yıl da Dilek Ağacı kampanyamızda destek olan, çocukları mutlu ederek, onların gülümsemesine vesile olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

Leave a Reply