Skip to main content

Yeşilova Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin çalışanları arasında bowling turnuvası düzenlendi. Gerçekleştirilen oyunlarda 7 farklı şirketten 650’nin üzerinde Yeşilova çalışanı kıyasıya yarıştı.

Yeşilova Holding Şirketler Arası Bowling Turnuvası, 5, 6 ve 13 Aralık tarihlerinde Korupark AVM Bowling Salonu’nda düzenlendi. 3 gün boyunca 650 çalışandan oluşan toplam 130 takımın katıldığı turnuva keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu.

Turnuvanın ilk günü Canel Otomotiv ve Yeşilova Holding, ikinci günü Cansan Alüminyum ve Holiday Inn Bursa City Centre, üçüncü günü de Can Metal, Canray Ulaşım ve Can Alüminyum takımlarının mücadelelerine sahne oldu.

Takımların birincilik için ter döktüğü oyunlar, birbirinden çekişmeli anlara sahne oldu. Turnuvada ilk gün Canel Otomotiv ‘Gırgırına’ takımı birinci olurken, Yeşilova Holding’den ‘Cıvatalar’ takımı ikinci, yine Canel Otomotiv ‘Tek Atanlar’ takımı üçüncülüğü elde etti. Turnuvanın ikinci günü Cansan Alüminyum ‘Bovlerin’ takımı birinci, ‘Hardaloys’ takımı ikinci ve ‘5S’ takımı da üçüncü oldu. Turnuvanın son günü de oldukça çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Büyük rekabetin yaşandığı yarışların ardından Canray Ulaşım ‘Ringo Ringo’ takımı birinci, ‘Junior Ringo’ takımı ikinci ve ‘15085’ takımı üçüncülük başarısı elde etti. Dereceye giren takımlar günün sonunda düzenlenen ödül törenlerinde kupalarını aldılar.

Leave a Reply