Skip to main content

Yeşilova Gönüllüleri, Dünya Temizlik Günü kapsamında gerçekleştirdiği çevre temizliği etkinliğinde, grubun Hasanağa OSB’de yer alan üretim tesislerinin çevresindeki atıkları topladı.

Yeşilova Grubu, çevrenin korunması ve temiz bir gelecek ilkesi çerçevesinde proje ve etkinlikler geliştirmeye devam ediyor. Farklı şirketlerden bir araya gelen Yeşilova Gönüllüleri, 16 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde grubun Hasanağa OSB’deki fabrikalarının çevresini atıklardan temizledi.

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı odağına alarak ve “Mutlu Çalışanlarla Sürdürülebilir Bir Dünya” amacı çerçevesinde sürdürülebilirlik başlığında birçok uygulamayı devreye alan Yeşilova Holding, “Temiz Bir Gelecek, Temiz Bir Dünya” teması kapsamında çevre çalışmalarında örnek bir uygulama gerçekleştirdi. 16 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde bir araya gelen Yeşilova Gönüllüleri, çevre temizlik hareketi gerçekleştirdi.

Aktivite sonunda farklı sınıflara göre toplanan atıklar, geri dönüştürülmesi ve en uygun şekilde bertaraf edilmesi Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.

Leave a Reply