Skip to main content

Yeşilova Holding ve grup şirketlerinde iş hayatına hazırlık programı olan Yeşilova Genç Yetenek Programı, başarılı mühendislerin mezuniyeti ile tamamlandı. 8 ay boyunca süren programda, genç mühendisler yaptıkları çalışmaların sonuçlarını paylaşarak süreci başarıyla tamamladılar.

Yeşilova Holding’in genç ve başarılı yetenekleri kuruma kazandırma hedefiyle hayata geçirdiği Yeşilova Genç Yetenek programı ilk mezunlarını verdi. Yeşilova Akademi koordinasyonunda 8 ay boyunca farklı grup şirketlerinde istihdam edilen genç mühendisler, yaptıkları çalışmaların çıktılarını düzenlenen programda paylaştı. 27 Haziran tarihinde Grubun Hasanağa kampüsünde düzenlenen etkinliğe yeni mezun öğrenciler ve grup şirketlerinin yöneticileri katıldı.

GELECEĞİN LİDERLERİ YETİŞİYOR

Programla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yeşilova Holding İnsan Kaynakları Müdürü Nuray Demircan, şunları söyledi: “Bu program, genç mühendislerimize iş hayatının kapılarını açarken, onlara değerli deneyimler kazandırmayı ve profesyonel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Yeni mezun mühendislerimizin kazandıkları deneyimle iş hayatlarında değerli kazanımlar elde ettiklerini düşünüyoruz. Yeşilova Genç Yetenek Programı, sektörde fark yaratmak ve geleceğin lider mühendislerini yetiştirmek için önemli bir adım olarak görülebilir. Bu program aracılığıyla üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar, hem teorik bilgilerini pratiğe dökme şansı bulmakta hem de profesyonel iş hayatına sağlam bir adım atmaktadırlar. Bu programımıza gelecekte de devam edecek ve daha birçok genç mühendisin kazanımlar elde etmesin sağlayacağız. Yeni mezun mühendislerimizi tebrik ediyor ve kariyerlerinde başarılar diliyoruz.”

Leave a Reply