Skip to main content

1975 yılında tek desteğimizin heyecan ve çalışma azmi olduğu küçük bir dükkanla başlayan çalışma hayatımız bugün, kendi alanında sektörünün en iyileri olma hedefiyle ilerleyen şirketlerimizle yoluna devam ediyor.

Başarının en iyi yol arkadaşının çalışmak olduğuna inandığımız 47 yılda ilkeli duruş, ticari ahlak ve kaliteli üretim önceliğimizden asla vazgeçmedik. Bu süreçte de tesadüfi başarılara değil çalışma azmine sahip olanların yakalayabileceği şanslara sahip olduk sadece. Bugün her biri profesyonellerce yönetilen şirketlerimizde çalışan arkadaşlarımıza söylediğimiz en önemli değerler de tecrübelerimizle şekillenen doğrulardan oluştu.

Bu doğruların en başında gelen dürüstlük tüm ticari hayatımızın temel noktasını oluşturdu. Hem iş hem de özel hayatımızda dürüstlüğün her kapıyı açacağına inandık ve bu doğrumuzdan hiç şaşmadık.

Her koşulda ilkeli olmayı adil olmakla bir tuttuk, her şeyi güzelleştiren bir değnek gibi kullandık ilkelerimizi.

Güvenilirliği hayatımızın en yıkılmaz kalesi yaptık, kaleyi yaparken zorlansak da bir daha bizi hiçbir kuvvetin yıkamadığını gördük.

Her ne yaparsak yapalım o işe değer katmanın, farkını ortaya koymanın en güzel yolu olduğunu gördük. Farkımızı kattığımız değerle ölçtük; dünya için, kendimiz için, ailemiz için, işimiz için, müşterimiz için katma değeri yüksek bir çıktı aldık.

47 yıldır bu doğrularla ilerlerken ilk odağımız hep insandı. Endüstriyel bir alanda çalışırken bunu başarabilmek ise yolumuzla ilgili değerlendirme yapabilme olanağı tanıdı bizlere. Çalışan, emek veren, katma değer koyabilen her çalışanımız bize güç kattı. Gücü ve kazanımları paylaşmayı bildik, mutluluğumuzu da hüznümüzü de birlikte yaşadık.

Genel müdürümüzden, teknisyenimize, satış ekibinden lojistiğe her alanda çözüm odaklı müşteri yaklaşımımızla bu süreçte alan-satan ilişkisi değil sorun-çözüm yaklaşımıyla müşterilerimizle tek vücut olmayı başardık. Ticari hayatımızın temelini oluşturan ahlaki, etik değerlere sadık kalarak yaşamaya her zaman özen gösterirken, doğruluk ve dürüstlük kavramlarını özümseyerek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin haklarını gözetmeye devam ettik. Dün olduğu gibi bugün de çevreye, kamuya ve yasalara saygılı olmak temel prensibimiz olmaya devam edecektir.

Gelişimi ve değişimi hedeflemeyen şirketlerin sadece üreterek başarıyı yakalayamayacaklarını artık hepimiz biliyoruz. O yüzden önümüzdeki dönem için stratejik yaklaşımımızı globalleşme, dijital dönüşüm, stratejik dönüşüm, inovasyon dönüşümü ve kültürel dönüşüm olarak belirlemiştik. Bu bağlamda uzun süredir zeminini hazırladığımız pek çok projemizin olgunlaştırma sürecini bundan sonraki yıllarda devam ettirmeyi hedefliyoruz. Bu süreçte çağdaş teknolojiyi işimizi geliştirmenin aracı kabul ederek, büyük düşüncenin ilk adımları olan değişim, gelişim ve ilerleme yolunu her zaman açık tutuyoruz.

Özetle biz “İş Birliği ve Sinerji” parolamızla, vazgeçilmez kabul ettiğimiz değerlerimizle; geleceğin inşasını ortak bir bilinçle oluşturmayı hedefliyor, yarım asra yaklaşan yolculuğumuzda olduğu gibi önümüzdeki dönemde de müşterilerimize, çalışanlarımıza, sektörümüze, toplumumuza ve çevreye katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,