Skip to main content

Yeşilova Holding, İş’te Denge projesi kapsamında çalışanların üniversitede okuyan kızları ile Yeşilova Zirvesi etkinliğinde buluştu.

Yeşilova Holding, kadınların daha da güçlenmesi ve desteklenmesi önceliği çerçevesinde hayata geçirdiği İş’te Denge projesi kapsamında, bu alandaki faaliyetlerine devam ediyor. Grubun, kadın ve kız çocuklarının iş ve sosyal hayatta desteklenerek güçlendirilmesi taahhüdü çerçevesinde Yeşilova Zirvesi programı gerçekleştirildi.

Program kapsamında Uludağ Üniversitesi ve Türkiye’nin farklı şehirlerindeki üniversitelerde lisans seviyesinde mühendislik ve sosyal bilimler bölümlerinde okuyan 16 öğrenci, Yeşilova Holding’de Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yeşilova ile bir araya geldi, farklı departmanlardan yöneticilerin sunumları ve eğitimleri ile iş hayatına dair tecrübeler kazandı.

FARKLI KONU BAŞLIKLARINDA EĞİTİMLER ALDILAR

8 Eylül tarihinde grubun Hasanağa OSB’deki kampüsünde gerçekleşen programda öğrenciler, Holding ve grup şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile tanışmanın yanı sıra alanında uzman liderle de bir araya gelip kurumsal hayat tecrübesi edinme fırsatı yakaladı. Mülakat teknikleri, şirketlerdeki görev ve pozisyonlar ile kariyer planlaması eğitimlerinin yanında üniversite öğrenimleri sonrası iş hayatında ve kariyerlerinde karşılaşacakları her duruma dair merak edilenleri sorma fırsatı buldu. Yeşilova Zirvesi programı, gelişim rotalarının çizildiği, ilham ve keyif dolu bir aktivite olarak gerçekleşti.

Leave a Reply