Skip to main content

Alüminyumda Tek Noktadan Çözüm Sunan

Global Partneriniz

Sürdürülebilir bir gelecek için daha hafif ve daha güvenli alüminyum çözümler sunuyoruz.

Çeşitlilik, bilgi birikimi ile birleşti

Sektör Çözümlerimiz

Alüminyum Ekstrüzyon

Üstün Nitelikli Alüminyum Profiller

Tüm üretim döngüsünü tek bir çatı altında toplayarak derin uzmanlığı ve sektör bilgisi kombinaysonu ile ulusal ve uluslararası pazarlara profil üretiyoruz.

Daha fazlası için cansan.com.tr

Alüminyum Enjeksiyon

Katma değerli ürünler, yüksek kalite

Tüm sektörlerde yüksek basınçlı ve katma değerli alüminyum enjeksiyon ürünler üreterek müşterilerimize sunduğumuz mükemmel çözümler ile en yüksek kalitede sonuçlar elde ederek süreç boyunca verimliliği koruyoruz.

Daha fazlası için canmetal.com.tr

Otomotiv Çözümleri

Alüminyum ile daha hafif, daha çevreci

Otomotiv sektöründe binek ve ticari araçlar için alüminyumdan hafifletici çözümler tasarlıyor ve sunuyoruz.

Daha fazlası için canelotomotiv.com.tr

Raylı Sistem Çözümleri

Tüm Raylı Sistem Araçları İçin
İç Trim Çözümleri

Hafif raylı, metro, hızlı tren gibi taşıtlara monte edilmek üzere yüksek mühendislik becerisi gerektiren yenilikçi ve çevre dostu ürünler tasarlayıp üretiyoruz.

Daha fazlası için → canray.com.tr

Dağıtım Merkezi

1975’ten Bu Yana Alüminyumda Uzman

Can Alüminyum markamız ile ulusal pazarda; sanayi, inşaat, ve mobilya sektörlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü alüminyum profil, alaşımlı – alaşımsız levha, aksesuar ve kompozit panel satışını gerçekleştiriyoruz.

Daha fazlası için → canaluminyum.com.tr

Yeşilova ve Gelecek

Yeşilova Vizyon 2035

Sürekli gelişim felsefemiz, müşterilerimizi ve onların ihtiyaçlarını merkeze alan kurumsal stratejimiz ile geleceğin temellerini bugünden atıyoruz. Bu temelde, yolculuğumuza devam etmek ve sürdürülebilir harekete öncülük etmek için gerekli donanımlara sahibiz. Yeşilova’yı küresel rekabet ortamında daha başarılı kılmak için; inovasyon, çeviklik ve verimliliği, kritik üç stratejik boyut olarak belirledik.

Odak Alanlarımız

Strateji geliştirmemizin bir parçası olarak, üç gelecek trendi belirleyerek yol haritamızı bu trendler özelinde şekillendirdik. Bunlar arasında sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği, döngüsel ekonomi, karbon nötr toplum politikaları ile bağlantılı olarak; yeni mobilite ve modüler şasi üretimi, hidrojen teknolojisi, alüminyum ve batarya geri dönüşümü önemli odak alanlarımız arasındadır.

Yeşilova’dan Haberler