Skip to main content

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, ulusal çapta iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen ‘Doğan Ersöz Ödülü’ne layık görüldü.

Bursa Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nin (BUSİAD) çeyrek asırdır iş ve ekonomi dünyasında üstün başarılı kişileri ödüllendirmek için düzenlediği Doğan Ersöz ödülünün bu yılki sahibi Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova oldu.

Ulusal arenada iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen Doğan Ersöz ve BUSİAD Başarı Ödülleri’nin 26’ncısı 18 Ekim tarihinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl Doğan Ersöz ödülünün sahibi Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova oldu. BUSİAD’ın 45. yıl dönümünün de kutlandığı gecede, ödülünü Eski Maliye Bakanı Lütfullah Kayalar ile BUSİAD’ın geçmiş dönem başkanlarının elinden alan Ali İhsan Yeşilova yaptığı konuşmada, Cumhuriyetin 100. yıl coşkusu ve gururunun yaşandığı bu anlamlı günlerde, böylesine değerli bir ödülün kendisine verilmesinden duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Hayatımdaki müstesna akşamlardan birini yaşıyorum. Geçmişte bu önemli organizasyonda pek çok kez bulundum. BUSİAD’ın iş dünyasında örnek ve rol model olmuş iş insanlarına lütfettiği Doğan Ersöz ödülüne layık görüldüğüm için gururluyum. Bundan daha büyük bir şeref, daha güzel bir duygu olabilir mi? Ailemin ve çocuklarımın iftihar edeceği bu ödülü hep onurla taşıyacağım. Bu vesile ile başta BUSİAD ailesi olmak üzere bu ödüle layık görülmemde emeği bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova’nın aldığı, iş ve ekonomi dünyasında üstün başarılı kişileri ödüllendirmek amacıyla verilen ve en prestijli ödüller arasında gösterilen Doğan Ersöz ödülü bugüne kadar; Rahmi Koç’tan Sakıp Sabancı’ya, Hasan Arat’tan Muharrem Yılmaz ve Hüseyin Özdilek’e kadar birçok önemli isme verildi.

Leave a Reply