Skip to main content

Yarım asra yakındır sektör tecrübesi ile alanında fark yaratan çalışmalara imza atan Yeşilova Holding, sosyal sorumluluk projeleriyle de hem dünya hem de toplum adına üzerine düşen görevi yerine getiriyor. 

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından organize edilen ve 81 ilde saat:11.11’de 11 milyon fidan dikerek geleceğe nefes olmak adına oluşturulan kampanyaya destek veren Yeşilova Holding, Çağlayan Köyü mevkinde fidanlarını toprakla buluşturdu. Yeşilova Holding ve bünyesinde yer alan şirketlerdeki çalışanlar “Geleceğe Nefes” diyerek ektikleri fidanları, geleceğe nefes olmak üzere miras bıraktı.  

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Yeşilova Holding’in sosyal sorumluluk projelerini çok önemsediği ifade edilirken, “Yeşilova Holding olarak çalışma arkadaşlarımızla birlikte ortaya başarılı ve faydalı işler çıkarmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şirketimiz birçok sosyal sorumluluk projesi çalışmasına imza atıyor ve gerek toplum gerek çocuk gerekse çevreye ilişkin etkinliklerimiz ile fark yaratmaya çalışıyoruz. Bu proje kapsamında da Tarım ve Orman Bakanlığı’nın önderliğinde fidanlarımızı diktik. Gelecek nesillerimize daha güzel ve yaşanılabilir bir dünya yaratmak adına projelerimize devam edeceğiz” denildi.